Biuro na warszawskim Muranowie

Luksusowe wnętrze biura zarządu

Eleganckie biuro połączenie stylu soft loft z subtelnym glamour.

Projektem wnętrza unikalnego biura, które przeszło transformację z otwartej przestrzeni na strefy funkcjonalne. Nowe aranżacje obejmują dwie eleganckie sale konferencyjne oraz ergonomiczne gabinety dla działów, łącząc w sobie loftowy styl z subtelnością stylu glamour.

Biuro na Muranowie to wyjątkowe miejsce, które poprzez starannie dobrany układ przestrzenny przeszło metamorfozę integrując elegancję i funkcjonalność. Unikalna stolarka drzwiowa, loftowy styl z subtelnym glamourem oraz wysokiej jakości materiały tworzą inspirujące środowisko. Reprezentacyjny hol, ekskluzywny gabinet zarządu, interesujące połączenia faktur i materiałów oraz wybór wyposażenia wnętrz o jakości premium sprawiają, że wnętrze jest przykładem wyjątkowego projektu wnętrza biurowego.
Biuro zostało przekształcone z open space o powierzchni 350 m2 na mniejsze strefy funkcjonalne. Powstały dwie eleganckie sale konferencyjne i ergonomiczne gabinety dla działów. Wnętrza łączą loftowy styl z subtelnym glamourem, tworząc inspirującą i komfortową atmosferę.
Unikalna stalowa stolarka drzwiowa z łukami w konstrukcjach i ryflowanym szkłem, dodaje oryginalny, dekoracyjny efekt. Stół konferencyjny z chromowanymi nogami i blatem ze spieku kwarcowego to centralny punkt spotkań, łączący funkcjonalność z elegancją.
Hol z elegancką recepcją są strefą reprezentacyjną. Gabinet zarządu emanuje prestiżem dzięki wysokiej jakości meblom i oświetleniu. Kuchnia, zaprojektowana z dbałością o detale, oferuje wygodne miejsce na relaks. Łazienki utrzymane w tonacji biura, z detalami, podkreślającymi klasę. Całość tworzy harmonijne środowisko pracy, łączące funkcjonalność, estetykę i luksus, odzwierciedlając profesjonalizm firmy. To unikalne biuro, gdzie spotyka się wyjątkowy design i użytkowość.

Podobne wpisy