Projekt domu soft loft, zgorzałe

Nowoczesny dom jednorodzinny w stylu soft loft

Idealna przestrzeń dla współczesnej rodziny poszukującej elegancji i funkcjonalności. Projekt domu jednorodzinnego utrzymany w stylu soft loft łączy w sobie nowoczesność z surowością i industrialnym urokiem.

Pokój dzienny ze strefą jadalnianą tworzy przestrzeń otwartą i harmonijnie zintegrowaną. Ścianka za telewizorem, wykończona betonem architektonicznym, dodaje charakteru i surowości, podczas gdy dekoracyjne lamele drewniane nadają ciepła i przytulności. W centrum pokoju stoi naturalny drewniany stół, otoczony tapicerowanymi krzesłami w ciemnoszarym kolorze, tworząc przyjemną atmosferę do wspólnych posiłków i spotkań. Blisko okien umieszczony został wertykalny ogród, dodający naturalnego uroku i świeżości wnętrzu. Jasna, beżowa kanapa stanowi centralne miejsce wypoczynkowe, zapraszając do relaksu i odpoczynku.

Klimatyczne łazienki, utrzymane w czarno-szarym wykończeniu, emanują elegancją i luksusem. Sypialnia z podwójnym łóżkiem z czarnym zagłówkiem oraz obszerna garderoba z funkcjonalnie zagospodarowanymi półkami zapewniają komfortowy i stylowy sen oraz przechowywanie ubrań i akcesoriów. W sypialni na ścianach wiszą reprodukcje obrazów Z. Beksińskiego. Natomiast równie klimatyczne łazienki zostały utrzymane w ciemnym wykończeniu, przełamanym bielą ceramiki. W łazience z prysznicem, czerń została uzupełniona czekoladowym, ciepłym odcieniem brązu, fakturowanych kafli ściennych. W obydwu łazienkach zastosowane zostały nowoczesne umywalki monolitowe o wyjątkowej formie, dodając elegancji i nowoczesności.

Klatka schodowa ozdobiona grafiką przedstawiającą miejską panoramę wieżowców dodaje charakteru i wyjątkowości wnętrzu.

Pokój dwóch chłopców z mapą świata na ścianie oraz łóżkiem na antresoli, oraz pokój dziewczynki z dekoracyjną girlandą oświetlenia i pnącymi roślinami nad łóżkiem, tworzą przytulne i stymulujące przestrzenie dla dzieci.

Bawialnia – pokój zabaw, to wyjątkowa przestrzeń z miejscem do wspinaczki na konstrukcjach z drewna, lin i opon, uzupełniona kącikiem do wspólnych seansów filmowych na łaciatej kanapie, zapewniając dzieciom aktywną i kreatywną zabawę.

W domu znajduje się również gabinet – pokój muzyczny ze stanowiskami komputerowymi, oferujący miejsce do pracy i rozrywki dla wszystkich miłośników muzyki.

Projekt uwzględniał także rozplanowanie garażu, z miejscem do przechowywania i trzymania motocykli, co zapewnia pełną funkcjonalność i wygodę mieszkańcom.

Podobne wpisy