Apartament w stylu hampton

Kuchnia w stylu Hampton z blatem z naturalnego drewna i farmerskim zlewem

Luksusowy apartament w stylu Hampton, Warszawa

Projekt wnętrz apartamentu o łącznej powierzchni 78m2, zaprojektowany z myślą o komforcie i elegancji, inspirowany klasycznym stylem Hampton. To mieszkanie, zaplanowane w roku 2021, stanowi oazę spokoju i luksusu w dynamicznym otoczeniu Warszawy.

Kuchnia to serce tego apartamentu. Z blatem z naturalnego drewna, urokliwym farmerskim zlewem i frontami w delikatnym odcieniu baby blue, zaprasza do kulinarnych eksperymentów w przyjemnej atmosferze. Płynnie przechodzi w otwarty salon, który zachwyca jasnym odcieniem beżu i tapicerowanym narożnikiem w morskiej odcieniu zieleni, tworząc przestrzeń idealną do relaksu i spotkań rodzinnych. Jadalniany stół z białymi krzesłami dodaje elegancji i harmonii całej kompozycji.

W tym pokoju gościnnym, ściany ozdobione są orientalną, abstrakcyjną tapetą, która nadaje pomieszczeniu unikalny charakter. Motyw ten został przeniesiony również do łazienki, gdzie pojawia się na dekoracyjnych kafelkach, dodając uroku i wyrafinowania.
Sypialnia to oaza spokoju, pomalowana na zgaszony odcień różu, który nadaje jej przytulności i ciepła. Mozaika z luster fazowanych na ścianie dodaje nieco klimatu glamour, a elegancka toaletka zachęca do chwil relaksu i pielęgnacji. Pierwsza łazienka wyróżnia się delikatną tapetą i eleganckimi detalami, które harmonijnie komponują się z resztą apartamentu. Druga łazienka, z wc i prysznicem, zachwyca ciemną butelkową zielenią kafli w strefie prysznica, dodając głębi i kontrastu. Dodatkowym pomieszczeniem w apartamencie jest gabinet, spójny ze stylistyką całego mieszkania, zapewniający miejsce do pracy lub relaksu w eleganckim otoczeniu.

Podobne wpisy