Mieszkanie z kwiatowymi motywami

Pokój dzienny z kwiatową tapetą

Harmonia natury i elegancji: projekt nowoczesnych wnętrz.

Projekt wnętrza mieszkania w Warszawie na ostatniej kondygnacji budynku wielorodzinnego łączy w sobie nowoczesność z urokiem kwiatowych motywów. Jego sercem jest jasna łazienka, gdzie różne wzory i faktury płytek ceramicznych tworzą niepowtarzalny efekt. Subtelne żyłki marmurowych wzorów dominują na podłodze i ścianach, natomiast mozaika w formie białych kwiatów dodaje uroku. Aranżacja przestrzeni oraz wykorzystanie złotych dodatków nadają elegancji i luksusu. Salon oraz toaleta kontynuują motyw kwiatowy i dodają nuty stylu, tworząc spójną i wyjątkową atmosferę.
W tej nowoczesnej oazie relaksu połączono różne wzory i faktury płytek ceramicznych, tworząc niepowtarzalny efekt. Na podłodze i ścianach dominują delikatne żyłki marmurowych wzorów, nadając przestrzeni luksusowego charakteru. We wnęce, która pełni funkcję półki na kosmetyki pod prysznicem oraz wokół podświetlanego lustra, wprowadzono urocze motywy kwiatowe za pomocą wyjątkowej mozaiki, tworzącej wzory białych kwiatów.
Przemyślana aranżacja o powierzchni 6m2 zapewnia dużo miejsca do przechowywania w eleganckiej stojącej szafce z mnóstwem szuflad, ozdobionej złotymi gałkami. Reling pełniący funkcję wieszaka na ręcznik doskonale uzupełnia całość, nadając łazience wyrafinowanego charakteru.
Pokój dzienny emanuje subtelną elegancją dzięki tapecie z delikatną grafiką kwiatową na ścianach oraz suficie. Stylowe krzesła oraz złote lampy doskonale współgrają z aranżacją, nadając przestrzeni wyjątkowego blasku i stylu.
W salonie o powierzchni 16m2 znajduje się wygodna szara kanapa z podnóżkiem oraz designerskie okrągłe stoliki. Ściana z telewizorem, ozdobiona eleganckim regałem z ciemnego drewna w stalowej konstrukcji malowanej na złoto, stanowi centrum wypoczynku i rozrywki.
Podłoga ułożona w klasycznym wzorze jodełki dodaje wnętrzu klasy i szyku. Wizualizacja toalety kontynuuje motyw kwiatowy z łazienki głównej, dodając akcentów złota i chromowej armatury. Owalne lustro nad umywalką doskonale komponuje się z resztą aranżacji, tworząc spójną i elegancką całość.

Podobne wpisy